Lepidlo na šperky SO.nia

199 Kč
Skladem (1 ks)
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

SO.nia Adhesive Gloss® je navržen tak, aby snadno fixoval SO.nia BareSkin Jewels® na kůži až 7 dní. Je vodotěsný, nepropustný, hypoalergenní a splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy Evropské unie. Kliknutím sem zobrazíte bezpečnostní certifikáty.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na použití

Správná aplikace zaručuje, že ornament je vodotěsný a odolný vůči drobným kontaktním otěrům:

Lahvičku dobře protřepejte.
Při aplikaci na kůži se ujistěte, že je vaše pokožka čistá a suchá. Ujistěte se, že používáte čisticí prostředek na bázi oleje nebo mýdlo.
Pokud se aplikují na vlasy, ujistěte se, že vaše vlasy jsou zcela suché a bez olejových přípravků.
Otevřete lesklou trubici.
Jemně odlepte klenot z lepicí fólie.
Lepidlo na spodní straně šperku jemně natřete lepidlovým aplikátorem.
Jemně zatlačte klenot na požadovanou část kůže nebo vlasů.
Uložte lepicí fólii, abyste ji mohli v budoucnu znovu použít.
Důležité

Před prvním použitím otestujte malou náplast na kůži z hlediska alergických reakcí. Není určeno pro vnitřní použití. Zamezte styku s očima a zlomenou kůží. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Chraňte před přímým teplem a slunečním zářením. Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 28 ° C.

Ručně zdobené s kameny Swarovski a 24karátovým zlatem. Navrhované a zdobené v České republice. Voděodolné a vhodné pro sportovní aktivity. Atestováno dle norem Evropské unie. Unikátní nalepovací šperky na tělo a vlasy SO-nia BareSkin Jewels s kameny Swarovski vám dají svobodu vyjádřit, jaká jste každý den, ať už jste na obchodní schůzce, ve městě s přáteli, na párty nebo běžíte maraton. Na rozdíl od normálních šperků, SO-nia BareSkin Jewels můžete aplikovat na každou část vašeho těla nebo vlasů. Vydrží 2 - 7 dnů. Můžete je používat znovu a znovu se speciálním So.nia adhesive gloss. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
#sizes_table#: /hidden/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
x