Koláž pro Beznožky

1 600 Kč
Skladem (5 ks)

Originální koláže výtvarníka a grafika Martina Kaisera, vytvořené pouze pro projekt Nanoschky - Beznožky.

Rozměr: A4 (21cmx30cm)

Tisk: Giclée tisk - druh inkoustového digitálního tisku archivními inkousty na archivní papíry, (tisky mají garanci stálobarevnosti). Tiskárny mají vysoké rozlišení tiskové hlavy a 11 inkoustů díky tomu mají plné barvy, široký barevný rozsah, jemné tóny a hladké přechody

Papír Hahnemühle William Turner 310 gsm - přírodně bílý matný jemně strukturovaný bavlněný papír, bez optických zjasňovačů, kyselých a dřevitých přísad.
 
VEŠKERÝ ZISK Z PRODEJE TOHOTO PRODUKTU PUTUJE NA KONTO NADACE "CESTA ZA SNEM"!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martin Kaiser, *1971 Grafik, výtvarník, divadelník, vyučený kominík a amatérský farmář. Žije, pracuje a pomáhá v obci Vrhaveč na klatovsku. Zabývá se vizuální komunikací a ilustrací, a to zejména v oblasti kultury. Pracoval nebo pracuje pro: Městské divadlo Karlovy Vary, Divadlo Dagmar Karlovy Vary, Divadlo Husovka, Divadlo Bezdirky, Západočeské divadlo Cheb, Dům kultury Ostrov, Divadlo Minor Praha, Divadlo Spejbla a Hurvínka Praha, festival Divadelní svět Brno, Divadlo Na Fidlovačce. Téměř deset let se stará o grafickou podobu vizuální komunikace Divadla Husa na provázku Brno. Spolupracoval (a stále tak činí) s producentem Čestmírem Kopeckým na filmových projektech: Klíč k určování trpaslíků, Nuda v Brně, Sluneční stát, Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, ... A bude hůř (cena Český lev 2007 za nejlepší filmový plakát), Kuličky, Babička, cyklus Zlatá šedesátá, dokumenty Jan Balabán, Karel Reisz. Zatím posledním film je Odpad, Město, Smrt v režii Jana Hřebejka. Byl grafikem projektu kandidatury města Ostravy na titul Evropské hlavní město kultury 2015.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: