O NÁS

DESIGN YOUR LEGS...

nanoschky_logo_final-07

 

ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ NA TO, ABYSTE NOSILY NUDNÉ PUNČOCHÁČE A PONOŽKY...

Vybíráme pro Vás originální a kvalitní designové zboží po celém světě. V naší nabídce luxusních punčocháčů a ponožek najdete kousky, které jsou inspirované světovými módními přehlídkami, ale i minimalistickou architekturou. Většina našich produktů pochází z Francie, Itálie, Maďarska nebo Polska.

Jako speciální nabídku pro Vás máme unikátní punčocháče z dalekého Japonska. Milujeme kreativitu a jsme pyšní na české a slovenské tvůrce. Proto jsme do stálé nabídky také zařadili autorský design Muhehe DesignSplanch nebo Švambi.

Objevte svět francouzských ponožek Bonne Maison z vysoce kvalitní egyptské bavlny, anglické ponožky Thought, které jsou vyráběné dle zásad udržitelné módy, italskou Haute Couture kolekci E.Cavallini a nově i unikátní transparentní ponožky z francouzského Atelier StEustach, které jsou inspirované světovou architekturou a vyznačují se nejen úžasným designem, ale také skvělou odolností! Tyto ponožky mimochodem najdete v ČR pouze u nás. Ve světě si je můžete zakoupit například v Paříži, Los Angeles, New Yorku nebo Tokiu.

Rádi bychom Vás také upozornili, že Nanoschky finančně podporují nadaci Cesta za snem, která sbírá a rozděluje peníze všem, kteří to potřebují. Nanoschky pro tuto nadaci založili projekt: "Nanoschky - Beznožky", který sbírá peníze pro postižené amputací dolních končetin. Tito lidé nemohou nosit punčocháče ani ponožky tak, jak jsme zvyklí my, kteří jsme zdraví...

Finančně se můžete podílet nákupem speciálních výrobků, které byly vytvořené pouze pro tuto příležitost: NANOSCHKY - BEZNOŽKY

NOVĚ NABÍZÍME I FIREMNÍ BENEFITY

Máte firmu se zaměstnanci a hledáte pro ně nějaké benefity? Nabízíme specifické slevové kódy, při jejichž zadání dostane Váš zaměstnanec automaticky a trvale slevu 10% na každý nákup. Pokud máte o tuto nabídku zájem, kontaktujte nás na tomto emailu: info@nanoschky.cz a zadejte předmět "firemní benefity". Rádi se Vám ozveme nazpět a vysvětlíme jednoduchý postup, který přinese radost Vám i Vašim zaměstnancům!

Nanoschky_Benefity náhled

POKUD JSTE VÝROBCI "ČEHOKOLIV" PATŘÍCÍHO "NA NOŽKY" A MĚLI BYSTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Prodejce:
Ilona Nebřenská, Nanoschky, IČ: 69306460, CZ7762031882 se sídlem a skladem: Jana Morávka 424, Jílové u Prahy, 254 01

telefon: +420 736 515 361, email: info@nanoschky.cz

x