O NÁS

DESIGN YOUR LEGS...

nanoschky_logo_final-07

 

ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ NA TO, ABYSTE NOSILY NUDNÉ PUNČOCHÁČE A PONOŽKY...

Vybíráme pro Vás originální a kvalitní designové zboží po celém světě. V naší nabídce luxusních punčocháčů a ponožek najdete kousky, které jsou inspirované světovými módními přehlídkami, ale i minimalistickou architekturou. Většina našich produktů pochází z Francie, Itálie, Maďarska nebo Polska.

Jako speciální nabídku pro Vás máme unikátní punčocháče z dalekého Japonska. Milujeme kreativitu a jsme pyšní na české a slovenské tvůrce. Proto jsme do stálé nabídky také zařadili autorský design Muhehe DesignSplanch nebo Švambi.

Objevte svět francouzských ponožek Bonne Maison z vysoce kvalitní egyptské bavlny, anglické ponožky Thought, které jsou vyráběné dle zásad udržitelné módy, italskou Haute Couture kolekci E.Cavallini a nově i unikátní transparentní ponožky z francouzského Atelier StEustach, které jsou inspirované světovou architekturou a vyznačují se nejen úžasným designem, ale také skvělou odolností! Tyto ponožky mimochodem najdete v ČR pouze u nás. Ve světě si je můžete zakoupit například v Paříži, Los Angeles, New Yorku nebo Tokiu.

Rádi bychom Vás také upozornili, že Nanoschky finančně podporují nadaci Cesta za snem, která vybírá a rozděluje peníze všem, kteří to potřebují. Nanoschky pro tuto nadaci založili projekt: "Nanoschky - Beznožky", se kterým finančně podpoříte někoho, kdo je postižen amputací dolních končetin a nemůže tak nosit punčocháče a ponožky tak, jak je můžeme nosit my, kteří jsme zdraví...

Finančně se můžete podílet nákupem speciálních výrobků, které byly vytvořené pouze pro tuto příležitost: NANOSCHKY - BEZNOŽKY

NOVĚ NABÍZÍME I FIREMNÍ BENEFITY

Máte firmu se zaměstnanci a hledáte pro ně nějaké benefity? Nabízíme specifické slevové kódy, při jejichž zadání dostane Váš zaměstnanec automaticky a trvale slevu 10% na každý nákup. Pokud máte o tuto nabídku zájem, kontaktujte nás na tomto emailu: info@nanoschky.cz a zadejte předmět "firemní benefity". Rádi se Vám ozveme nazpět a vysvětlíme jednoduchý postup, který přinese radost Vám i Vašim zaměstnancům!

Nanoschky_Benefity náhled

POKUD JSTE VÝROBCI "ČEHOKOLIV" PATŘÍCÍHO "NA NOŽKY" A MĚLI BYSTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Prodejce:
Ilona Nebřenská, Nanoschky, IČ: 69306460, CZ7762031882 se sídlem a skladem: Jana Morávka 424, Jílové u Prahy, 254 01

telefon: +420 736 515 361, email: info@nanoschky.cz